12. 4. 2017

Výběr akademií U15 na Slavia International Cup

O prvním povelikonočním víkendu, tedy od 21. do 23. dubna, se ukážou nadějní fotbalisté z Regionálních akademií FAČR na turnaji patnáctiletých hráčů v pražském Edenu, kde se bude hrát jako před rokem Slavia International Cup.

Trenéři Stříž, Mrázek a Gedeon pozvali na turnaj 20 hráčů a 11 náhradníků. Český výběr se střetne postupně s čínským týmem Šanghaj Šenhua (21. 4. od 15:00), se španělským FC Malaga (21. 4. od 17:00), s chorvatským Hajdukem Split (22. 4. od 11:00), s pražskou Spartou (22. 4. od 15:30) a s čínským Pekingem Guoan (22. 4. od 17:30).

Ve druhé skupině se utkají domácí Slavia, čínská reprezentace do 15 let, Jiangsua Suning, MŠK Žilina, West Ham United a SKN St. Pölten.

Z každé skupiny postoupí nejlepší dva týmy do skupiny o 1. – 4. místo, další dva do skupiny o 5. – 8. místo a poslední dva celky budou hrát ve skupině o 9. – 12. místo. Zápasy o konečné umístění jsou na programu v neděli 23. 4..

V základních skupinách se hraje zápas 2x20 minut s pětiminutovou přestávkou, zápasy o umístění budou na 2x25 minut.

Turnaj je pro hráče narozené 1. 1. 2002 a mladší. 

Nominace „Výběru RFA ČR U15“

brankáři 

Jméno Akademie Klub
Horníček Lukáš Pardubice FK Pardubice
Herdzina Tomáš Karviná MFK Karviná


obránci

Kovalčík Jaroslav Teplice FK Teplice
Hudeček Jakub Č. Budějovice SK Dynamo ČB
Černý Tomáš Olomouc SK Sigma Olomouc
Lukáš Martin Teplice FK Teplice
Kurka Petr Pardubice FK Pardubice
Fila Martin Jihlava FC Vysočina Jihlava
Šimek Martin Plzeň FC Viktoria Plzeň

 

záložníci 

Šedivý Ondřej Brno FC Zbrojovka Brno
Pravda David Č.Budějovice SK Dynamo ČB
Ritter Adam Jihlava FC Vysočina Jihlava
Paulus Tomáš Pardubice FK Pardubice
Bulíček Petr Brno FC Zbrojovka Brno
Krátký Krištof Plzeň FC Viktoria Plzeň
Sedláček Štěpán Olomouc SK Uničov


útočníci

Haruščák Jaroslav Karviná Baník Ostrava
Novický Ondřej Teplice Mostecký FK
Shudeiwa Fares Jihlava FC Vysočina Jihlava
Lasota Adam Karviná FK Třinec


náhradníci

Šulc Viktor Plzeň FC Viktoria Plzeň brankář
Sklenář Miroslav Olomouc SK Sigma Olomouc obránce
Stuchlík Aleš Karviná MFK Karviná obránce
Kolerus Jan Plzeň FC Viktoria Plzeň obránce
Killar Petr Brno SK Líšeň obránce
Ševčík Michal Brno FC Zbrojovka Brno záložník
Mašek Dominik Č.Budějovice SK Dynamo ČB záložník
Kašpárek David Olomouc SK Sigma Olomouc záložník
Vítek Filip Olomouc SK Sigma Olomouc záložník
Janda Petr Teplice FK Teplice útočník
Vítek Ondřej Pardubice FK Trutnov útočník
Patrovský Martin Plzeň FC Viktoria Plzeň útočník


realizační tým

Stříž Michal Trenér
Mrázek Václav Vedoucí a trenér
Gedeon Patrik Trenér
Volšík Ondřej Trenér brankářů
Kalčíková Pavlína Fyzioterapeut