20. 6. 2017

Akademie cup - o pohár Karla Poborského

V českobudějovickém areálu Složiště začal 1.ročník mládežnického turnaje v kategorii U15 s názvem „Akademie Cup – o pohár Karla Poborského“.

Turnaje se účastní výběry U15 Regionálních fotbalových akademií (RFA) a předních mládežnických celků v ČR jako jsou Sparta, Slavia, Mladá Boleslav nebo Slovácko.

Jednotlivé týmy se utkávají během tří dnů ve dvou skupinách a vítězové těchto skupin si pak ve finále zahrají o pohár Karla Poborského.
 
 
Skupiny
A
AC Sparta Praha
RFA Pardubického kraje
RFA Olomouckého kraje
RFA Jihomoravského kraje 
RFA Jihočeského kraje 
FK Mladá Boleslav                                                                                                    
 
B
SK Slavia Praha
RFA Kraje Vysočina
RFA Plzeňského kraje
RFA Moravskoslezského kraje 
RFA Ústeckého kraje
1. FC Slovácko
 
Program turnaje
Pondělí 19.6. - zápasy ve skupinách
Slavia - Slovácko  4:2
RFA kraje Vysočina - RFA Ústeckého kraje 2:0
RFA Plzeňského kraje - RFA Moravskoslezského kraje 0:3
Slavia - RFA kraje Vysočina 2:3
Slovácko - RFA Moravskoslezského kraje  1:5
RFA Ústeckého kraje - RFA Plzeňského kraje 0:1
Sparta - Mladá Boleslav  0:2
RFA Pardubického kraje - RFA Jihočeského kraje  1:2
RFA Olomouckého kraje - RFA Jihomoravského kraje 1:3
Sparta - RFA Pardubického kraje 2:0
Mladá Boleslav - RFA Jihomoravského kraje  0:3
RFA Jihočeského kraje - RFA Olomouckého kraje  3:1
 
Úterý 20.6. – zápasy ve skupinách
Skupina B
Sparta - RFA Olomouckého kraje 5:0
Mladá Boleslav - RFA Pardubického kraje 1:1 (penalty 1:2)
RFA Jihomoravského kraje - RFA Jihočeského kraje 1:2
RFA Pardubického kraje - RFA Olomouckého kraj 1:4
Sparta - RFA Jihomoravského kraje 1:3
RFA Jihočeského kraje - Mladá Boleslav 0:6
 
skupina A
Slavia - RFA Plzeňského kraje 4:0
Slovácko - RFA kraje Vysočina 0:2
RFA Ústeckého kraje - RFA Moravskoslezského kraje 0:4
RFA kraje Vysočina - RFA Plzeňského kraje 1:0
Slavia - RFA Moravskoslezského kraje 1:0 (pk)
RFA Ústeckého kraje - Slovácko 1:2
 
Středa 21.6. – zápasy ve skupinách a finále
9:00 – 10:15       skupina A+B
14.00 – 15:15    FINÁLE  a předání poháru za účasti Karla Poborského