28. 6. 2019

Akademici se rozloučili se školním rokem i působením v projektu

Školní rok skončil, zasloužené prázdniny začínají. Platí to i pro členy osmi Regionálních fotbalových akademií Fotbalové asociace České republiky, přičemž ti v kategorii do 15 let převzali certifikáty o úspěšném absolvování dvouletého cyklu v RFA a dál budou pokračovat v klubových akademiích.

Hráči Regionálních fotbalových akademií do 15 let se slavnostně rozloučili nejen se školním rokem, ale také s působením ve stěžejním mládežnickém projektu Fotbalové asociace České republiky.

Od září nastoupí na střední školy či gymnázia a nově se stanou členy klubových akademií.

Jako poslední z osmi Regionálních fotbalových akademií čekalo předávání certifikátů hráče RFA Ústeckého kraje. V teplické škole Edisonova tým nejprve poobědval s pedagogickým sborem, aby si následně mohl v tréninkovém centru v Modlanech užít odpoledne s rodiči a realizačním týmem RFA.

„Přichystali jsme pro hráče a jejich rodiče odpolední program, jehož součástí bylo předávání certifikátů o úspěšném absolvování Regionální fotbalové akademie a následný fotbalový miniturnaj,“ popsal Radek Šilhan, manažer RFA Ústeckého kraje.